Одяг з розділу "РЕЧІ В НАЯВНОСТІ" відправляємо протягом 3 робочих днів.    
Актуальний строк пошиву та видачі одягу з інших розділів -  до 2 тижнів з моменту оплати, іграшок та бананок - 1 тиждень. 

ПРО НАС

Компанія Bark&Go заснована 2016 року у Львові

- нами - завзятими собачницями - Сашею та Наташею. Втративши надію знайти для своїх чотирилапих зручний, практичний та не гірший за красою, ніж для людей, одяг, ми створили власний бренд Bark&Go.

За плечима в нас роки практичного досвіду повного циклу виробництва, експериментів із кроєм, матеріалами та деталями, розробки та тестування різноманітних моделей на собаках різних порід – від малих ексгібіціоністів міні-ксоло до величезних пухнастиків ньюфаундлендів, на активних собаках та на товстунцях, в різних погодних умовах – від морозу до пекельної спеки, під сонцем, дощем та в багнюці… Систематизувавши набутий досвід, ми створили розмірну сітку для моделей нашого одягу, яка підходить для більшості порід і для безпородних собак.

ЯКІСТЬ

Жодних компромісів з якістю! Bark&Go тримає високу планку якості продукту.

Маємо власне виробництво, повного циклу і найкращу команду у світі. 

 

Ми уважні до найменшої деталі на кожному етапі виробництва: від розробки моделі, вибору якісних матеріалів та фурнітури до акуратності та міцності швів.

Крім того, для нас важливо розвиватись – ми постійно випробовуємо нові ідеї, матеріали та технології. Кожен день Bark&Go – це вдосконалення та бажання чути своїх клієнтів.

КОМФОРТ

Важливими членами нашої команди є собаки: зовсім голі і мегапухнасті, мерзлякуваті і примхливі, стандартних та не зовсім розмірів. Саме тому ми точно знаємо, як задовольнити забаганки кожного песика, а за роки роботи одягли не одну тисячу собак усіх порід.

Насамперед наш одяг зручний та комфортний. Ми використовуємо мембранну тканину, яка відома своїми характеристиками та використовується під час пошиття одягу для зимових видів спорту. 

Мембрана не пропускає воду, не продувається, дихає і водночас тримає тепло всередині, міцна та зносостійка, тому ідеально підходить для створення як теплих зимових, так і літніх дощовиків та комбінезонів.

Одяг максимально захищає тіло та шерсть собаки від дощу, снігу, вітру та холоду. Зимова флісова та літня підкладки комфортні в носінні та не натирають ніжну шкіру ваших улюбленців.

ДИЗАЙН

Дизайн – це наша найулюбленіша частина у створенні одягу для собак. 

Після багатогодинної та кропіткої роботи ми впевнені: перехожі будуть у захваті від наших клієнтів – найстильніших собак, а яскравий дизайн буде запорукою гарного настрою господаря чотирилапого навіть у найбільш похмурий день.